دوره آموزش آنلاين زبان فرانسه ويژه بهار 1400


آموزش زبان فرانسه دغدغه نيست بلکه نياز به کمي برنامه ريزي و همراهي دارد. در آموزش آنلاين زبان فرانسه بهترين راه براي آموزش است ، بي ترديد بهترين راه براي يادگيري آموزش زبان فرانسه ، تقويت همه مهارت هاي شنيداري، نوشتاري، مکالمه، درک مطلب، خوانداري و… به صورت توام مي باشد. به ويژه براي دوستاني که در محيط کارو همچنين افرادي که در حال مهاجرت هستند و نيازمند يادگيري زبان فرانسه هستند، توصيه مي شود که همه مهارت ها را يکجا فرا بگيرند. براي افزايش سرعت دوستان در آموزش زبان فرانسه ، کلاس آموزشي به شکل آنلاين برگزار مي شود تا شما را از شرکت در هر کلاس ديگري بي نياز کند.


کلاس هاي آنلاين :  دوره ها را گام به گام با ما تا سطح نهايي پيش ببريد. کلاس انلاين آموزش زبان فرانسه يکي از کارآمدترين روش هاي يادگيري زبان است که با توسعه فضاي مجازي در سال هاي اخير جايگاه خاصي پيدا کرده است. امکان مطالعه دروس در هر زمان، امکان ارتباط با استاد در هر زمان، صرفه جويي در وقت و هزينه، مناسب بودن براي افراد پر مشغله يا شاغل، مهمترين مزاياي آموزش آنلاين زبان فرانسه است. براي اين منظور ميتوانيد با کليک بر روي گزينه شروع کلاس آنلاين ، از قيمت کلاس هاي آنلاين و نحوه برگزاري آنها باخبر شويد و در صورت تمايل با تکميل فرم ثبت نام، در اين دوره ها ثبت نام کنيد. جلسه اول تمامي دوره ها به صورت نيم بها است و در جلسه اول تدريس زبان، سطح دقيق شما ارزيابي خواهد شد.


 


جهت ثبت نام در دوره آنلاين زبان فرانسه به سايت زير مراجعه نماييد .


www.portal.kishtech.ir???


 


 


جهت ثبت نام در دوره آنلاين زبان فرانسه به سايت زير مراجعه نماييد .


www.portal.kishtech.ir
ارتباط با ما : 


تلفن : 02166176196       02166493527      09059626900


نشاني : بلوارکشاورز خيابان 16 آذر انتشارات دانشگاه تهران پلاک 54 طبقه5 واحد 9


 


 

دوره آموزش آنلاين آناليز فوتبال

دوره آموزش آنلاين تريکو بافي

دوره آموزش آنلاين زبان انگليسي

دوره آموزش آنلاين زبان آلماني

دوره آموزش آنلاين زبان چيني

دوره آموزش زبان روسي

دوره آموزش آنلاين زبان فرانسه

زبان ,فرانسه ,آنلاين ,آموزش ,کلاس ,دوره ,زبان فرانسه ,آنلاين زبان ,آموزش آنلاين ,در هر ,دوره ها ,دوره آموزش آنلاين

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


rasamhonarec آموزشگاه زبان کره ايِ"بانو" Kathleen خبرهای متفاوت decktenbirdholl digicurrency venospgrafik Glenn دانشنامه گلهای زینتی و کاکتوس ها دانلود کتاب احتمالات و آمار کاربردی در روانشناسی و علوم تربیتی دکتر دلاور